Norvegijos slidininkės pirmą kartą žiemos žaidynių istorijoje laimėjo moterų komandinio sprinto varžybas

Pirmą kartą olimpinių žaidynių istorijoje moterų slidinėjimo komandinio sprinto varžybose triumfavo Norvegijos sportininkės.
Ingvild Flugstad Oestberg ir Marit Bjoergen
Ingvild Flugstad Oestberg ir Marit Bjoergen / „Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį Sočio olimpiados finale Marit Bjoergen ir Ingvild Fluqstag Oestberg sugaišo 16 minučių 4,05 sekundės ir net 9,09 sekundės aplenkė antroje vietoje likusias Suomijos slidininkes, kurios šioje olimpiadoje jau džiaugėsi sidabru estafetės varžybose.

Ketvirtoje olimpiadoje dalyvaujanti 33-ejų metų M.Bjoergen, kuri 2010 metais Vankuveryje iškovojo tris aukso medalius, Sočyje taip pat laimėjo auksą skiatlono varžybose, o 23-ejų I.F.Oestberg tapo šių žaidynių vicečempione asmeninėse sprinto lenktynėse.

Bronzos medaliai atiteko Vankuverio vicečempionėms Švedijos sportininkėms.

Olimpinių čempionių titulus gynusios vokietis liko ketvirtos, o pasaulio čempionate staigmeną pateikusios ir čempionėmis tapusios amerikietės Sočyje tenkinosi tik aštuntąja pozicija:

1. Norvegija (Marit Bjoergen/Ingvild Fluqstag Oestberg) 16 min. 04,05 sek.