Rusija turi trečią auksą: greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybose triumfavo vyrų estafetės komanda

Trečiąjį aukso medalį Rusijai 22-ųjų žiemos olimpinių žaidynių Sočyje greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybose iškovojo vyrų estafetės komanda.
Rusijos greitojo čiuožimo trumpuoju taku rinktinė
Rusijos greitojo čiuožimo trumpuoju taku rinktinė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį olimpinį medalį Rusijai 5000 m estafetės varžybose iškovojęs šios šalies kvartetas – Viktoras Anas, Semionas Jelistratovas, Vladimiras Grigorjevas ir Ruslanas Zacharovas – penktadienį nuotolį įveikė per 6 minutes 42,100 sekundės ir 0,271 sekundės aplenkė Vankuverio žaidynių bronzos medalininkę JAV ekipą.

Bronzos medaliais džiaugėsi Kinijos kvartetas, šios rungties olimpinius medalius iškovojęs po dvylikos metų pertraukos.

Olimpiniai ir pasaulio čempionai kanadiečiai šįsyk liko tik šeštojoje pozicijoje.