Rusijos ledo ritulininkai iš tolimesnės kovos Sočyje eliminavo norvegus ir prasibrovė į ketvirtfinalį

Ilja Kovalčiukas
„Scanpix“ nuotr. / Ilja Kovalčiukas
0

Antradienį Sočio žiemos olimpinių žaidynių ledo ritulio turnyre susitiko Rusijos ir Norvegijos ledo ritulininkai. Žaidynių šeimininkai 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) įveikė varžovus ir pateko į ketvirtfinalį, kuriame susitiks su Suomijos atstovais.

Norvegai atsilaikė prieš Rusijos ledo ritulininkus tik pirmajame kėlinyje. Vos prasidėjus antrajam rusai nuginklavo norvegų vartininką ir išsiveržė į priekį. 24-ąją min pasižymėjo Aleksandras Radulovas. Prabėgus kiek daugiau nei dešimčiai minučių – 37-ąją min – ritulį į norvegų vartus įmušė ir Ilja Kovalčiukas.

Rungtynių pabaigoje Norvegijos ledo ritulininkai visiškai subyrėjo. 58-ąją min. dar kartą pasižymėjo A.Radulovas, o po minutės ir Aleksejus Terešenka. Šeimininkai laimėjo 4:0 ir prasibrovė į ketvirtfinalį.