Slovėnijos ledo ritulininkai netikėtai nugalėjo slovakus

Robertas Kristanas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Robertas Kristanas
Šaltinis: BNS
0

Pirmąją pergalę Sočio žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre iškovojo Slovėnijos rinktinė, antrosiose A grupės rungtynėse 3:1 (0:0, 0:0, 3:1) nugalėjusi antrąją nesėkmę patyrusią Slovakijos ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Rokas Ticaras (43:23), Tomazas Razingaras (48:59) ir Anze Kopitaras (49:22). Garbės įvartį į slovėnų vartus įmušė Tomašas Jurco (59:42).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV 1 1 0 0 0 7:1 3
2. Rusija 1 1 0 0 0 5:2 3
3. Slovėnija 2 1 0 0 1 5:6 3
4. Slovakija 2 0 0 0 2 2:10 0

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Suomija 2 2 0 0 0 14:5 6
2. Kanada 2 2 0 0 0 9:1 6
3. Norvegija 2 0 0 0 2 2:9 0
4. Austrija 2 0 0 0 2 4:14 0

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Švedija 2 2 0 0 0 5:2 6
2. Čekija 2 1 0 0 1 6:6 3
3. Šveicarija 2 1 0 0 1 1:1 3
4. Latvija 2 0 0 0 2 2:5 0

Į turnyro ketvirtfinalį pateks visų trijų grupių nugalėtojos, bei geriausia antrąją vietą užėmusi komanda. Kitos rinktinės atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.