Sočio olimpiados greitajame čiuožime – brolių dvynių iš Nyderlandų triumfas

Sočio olimpiados greitojo čiuožimo trumpuoju taku rungtyje 500 nuotolyje triumfavo Nyderlandų sportininkai. Michelis Mulderis iškovojo aukso medalį, o jo brolis dvynys Ronaldas Mulderis – bronzos.
Janas Smeekensas, Michelis Mulderis ir Ronaldas Mulderis
Janas Smeekensas, Michelis Mulderis ir Ronaldas Mulderis / „Scanpix“ nuotr.

Olimpinio čempiono bendras laikas – 69,31 sek. Nuo jo vos 0,01 sek. atsiliko Janas Smeekensas, taip pat iš Nyderlandų, o 0,15 sek. lėčiau finišavo brolis R.Mulderis.

Pirmasis už prizininkų trejeto liko korėjietis Tae Bum Mo (69,69 sek.).

Nyderlandų sportininkai užėmė pirmąsias tris vietas ne pirmą kartą šioje olimpiadoje – šeštadienį jie triumfavo 5 000 m varžybose.