Sočio staigmena: kalnų slidininkės Tina Maze ir Dominique Gisin įveikė distanciją per tokį patį laiką ir abi pasipuošė žaidynių auksu

Tina Maze ir Dominique Gisin
„Scanpix“ nuotr. / Tina Maze ir Dominique Gisin
0

Sočio žiemos žaidynių moterų kalnų slidinėjimo greitojo nusileidimo rungtyje net dvi nugalėtojos – žaidynių auksą iškovojo Slovėnijos sportininkė Tina Maze ir šveicarė Dominique Gisin. Kalnų slidininkės distanciją įveikė vienodu rezultatu – per 1 min. 41,57 sek.

Bronzos medalį iškovojo dar viena Šveicarijos atstovė – Lara Gut, nuo čempionių atsilikusi tik 0,1 sekundės (1:41,67 min.).

Varžybose neišvengta ir nelaimingų atsitikimų. Trasoje krito ir susižeidė prancūzė Marie Marchand-Arvier bei Monako slidininkė Alexandra Coletti.

Iš viso moterų greitojo nusileidimo rungtyje startavo 41-a, o distanciją įveikė 35-ios atletės.