Sočyje debiutavusioje akrobatinio nusileidimo rungtyje triumfavo Dara Howell iš Kanados

Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse antradienį išdalintas trečiasis medalių komplektas – dar vieną aukso medalį laimėjo Kanados sportininkė.
Dara Howell
Dara Howell / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Debiutinėje slidininkių akrobatinio nusileidimo rungtyje triumfavo šios rungties pasaulio vicečempionė devyniolikmetė kanadietė Dara Howell. Finale geriausias jos bandymas įvertintas 94,20 taško.

Sidabro medalį iškovojo amerikietė Devin Logan (85,40 tšk.), o bronza atiteko kitai kanadietei Kim Lamare (85,00 taško).

AFP/„Scanpix“ nuotr./Dara Howell

Nepasisekė pasaulio čempionei kanadietei Kayai Turski, kuri atrankoje liko tik devyniolikta ir nepateko į finalą: