Švedijos ledo ritulio rinktinė
„Scanpix“ nuotr. / Švedijos ledo ritulio rinktinė
Šaltinis: BNS
0

Pirmosiose Sočio žiemos olimpinių žaidynių moterų ledo ritulio turnyro ketvirtfinalio rungtynėse šeštadienį Švedijos rinktinė 4:2 (0:0, 0:1, 4:1) nugalėjo Vankuverio olimpiados bronzos medalininkę Suomijos ekipą ir pateko į pusfinalį.

Antrajame kėlinyje Venla Hovi (33:16) išvedė suomes į priekį, tačiau trečiajame kėlinyje po Annos Borgqvist (40:48) ir Linos Wester (45:09) įvarčių priekyje jau švedės – 2:1.

Suomei Emmai Nuutinen (45:21) dar pavyko išlyginti rezultatą, tačiau švedžių pergalę įtvirtino tikslūs Emmos Eliasson (55:45) ir Emmos Nordin (59:19) smūgiai.

Pusfinalyje Švedijos ledo ritulininkių lauks dvikova su olimpine čempionė Kanados rinktine, o nesėkmę patyrusios suomės pusfinalyje dėl 5-8 vietų žais su Vokietijos ekipa.