Vytautas Strolia asmeninėse sprinto lenktynėse Sočyje liko 70-as tarp 85 slidininkų

Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse antrą kartą į startą antradienį stojo Vytautas Strolia, dalyvavęs asmeninėse sprinto lenktynėse. 21 metų lietuvis distanciją įveikė per 3 min. 55.48 sek. ir į pirmąjį 30-uką nepateko.
Vytautas Strolia
Vytautas Strolia / Alfredo Pliadžio nuotr.

Dėl medalių toliau varžysis 30 geriausių rezultatų parodžiusių slidininkų, kurių priešakyje bus antradienį pirmą vietą užėmęs norvegas Ola Vigenas Hattestadas (3:28.35). Antrasis liko šeimininkas Sergejus Ustiugovas (3:30.26), o trečias – italas Federico Pellegrino (3:30.38).

V.Stroliai iki 30-osios vietos ir galimybės varžytis kitame etape trūko maždaug 18-os sekundžių. 30-ąją poziciją užėmusio kazacho Nikolajaus Čevotko rezultatas – 3:37.88.

Lietuvis Sočyje dar varžysis 15 km. rungtyje klasikiniu stiliumi.

V.Strolia sekmadienį jau dalyvavo vyrų skiatlono varžybose (15 km klasikiniu stiliumi ir 15 km laisvuoju), kur finišavo 67 tarp 68 startavusių dalyvių. Jis finišavo per 1 val. 20 min 37,2 sek. ir nuo nugalėtojo atsiliko daugiau nei 12 minučių.