Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Anykščiuose prasidėjo atviras Lietuvos plaukimo čempionatas

200m  nugara plaukimo startas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Lietuvos plaukimo čempionatas Anykčiuose vyks iki šeštadienio.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį Anykščiuose prasidėjo atviras Lietuvos plaukimo čempionatas trumpame 25 metrų baseine.

Pirmąją varžybų dieną buvo išdalinta dvylika medalių komplektų:

200 m laisvuoju stiliumi:

moterys –
1. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas)           2:03.20
2. Monika Apčinikovaitė (Kaunas)           2:09.18
3 Guoda Jonelytė (Panevėžys)               2:09.19
vyrai –
1. Simonas Bilis (Panevėžys)               1:52.65
2. Eimantas Vijaikis (Kaunas)              1:52.68
3. Matas Andriekus (Kaunas)                1:54.08

50 m nugara:

moterys –
1. Inga Šukytė (Klaipėda)                    30.75
2. Ieva Zarankaitė (Utena)                   31.81
3. Joana Ulytė (Panevėžys)                   31.94
vyrai –
1. Justinas Bilis (Panevėžys)                26.08
2. Gytis Stankevičius (Kaunas)               27.60
3. Deividas Grigalionis (Panevėžys)          27.91

200 m krūtine:

moterys –
1. Raminta Dvariškytė (Vilnius)            2:31.69
2. Urtė Kazakeviciūtė (Kaunas)             2:34.31
3. Jekaterina Kiseliova (Vilnius)          2:38.98
vyrai –
1. Igoris Kozlovskis (Klaipėda)              2:13.73
2. Vaidotas Blažys (Kaunas)                2:17.15
3. Jevgenijus Gamperis (Vilnius)               2:21.34

100 m peteliške:

moterys –
1. Aistė Dobrovolskaitė (Kaunas)           1:02.24
2. Giedrė Grigonytė (Vilnius)              1:02.72
3. Ieva Zarankaitė (Utena)                 1:06.34
vyrai –
1. Edgaras Stura (Vilnius)                   54.32
2. Paulius Viktoravičius (Šiauliai)          55.35
3. Tadas Duskinas (Kaunas)                   55.38

400 m kompleksinis plaukimas:

moterys –
1. Erika Bespalko (Kaunas)                 5:06.28
2. Laura Dobrovolskaitė (Kaunas)           5:10.95
3. Raminta Juodkaitė (Utena)               5:18.57
vyrai –
1. Stanislavas Vadeiko (Gardinas)            4:43.31
2. Deividas Margevičius (Kaunas)           4:45.08
3. Danas Rapšys (Panevėžys)                4:45.50

Estafetės 4 po 200 m laisvuoju stiliumi:

moterys –
1. Kauno plaukimo mokykla 1                8:52.95
2. Panevėžio „Žemyna“                      9:00.49
3. Kauno centro sporto mokykla             9:16.44
vyrai –
1. Kauno plaukimo mokykla 1                7:41.65
2. Šiaulių „Delfinas“                      7:53.32
3. Kauno plaukimo mokykla 2                8:05.97

Komentarai
Temos Plaukimas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką