Baidarininkai Edvinas Ramanauskas ir Ignas Navakauskas pateko į pasaulio taurės etapo pusfinalį

Sėkmingai antrojo pasaulio baidarių ir kanojų taurės etapo varžybas Duisburge (Vokietija) penktadienį pradėjo Lietuvos baidarininkai Edvinas Ramanauskas ir Ignas Navakauskas.
Edvinas Ramanauskas
Edvinas Ramanauskas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Penktadienio pavakarę Lietuvos atstovai sprinto – 200 m – rungtyje pateko į pusfinalį.

Edvinas Ramanauskas pirmajame atrankos plaukime aplenkė keturis varžovus, užėmė ketvirtą vietą bei pateko į pusfinalį. Lietuvos baidarininko laikas atrankoje – 36,734 sekundės.

Šio atrankos plaukimo nugalėtoju tapo švedas Petteris Menningas (35,529 sek.), aplenkęs amerikietį Timothy Hornsby (36,400 sek.) ir kiną Peng Zhou (36,679 sekundės).

Antrajame atrankos plaukime pirmąją vietą užėmė Ignas Navakauskas. Jis distanciją įveikė per 36,307 sek.