Europos plaukimo čempionate Budapete lietuviai liko be medalių

Vengrijos sostinėje Budapešte besibaigiančiose Europos plaukimo pirmenybėse Lietuvos atstovams nepavyko iškovoti nė vieno medalio.
Lietuviai liko 9-i
Lietuviai liko 9-i / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį vyrų estafetėje - 4 po 100 m kompleksiniu būdu - lietuvių kvartetas pirmajame (5 komandos) atrankos plaukime finišavo antras, tačiau bendrojoje įskaitoje tarp 16 ekipų liko devintas bei nepateko tarp aštuonių rungties finalo dalyvių.

Vytautas Janušaitis, Giedrius Titenis, Paulius Viktoravičius ir Mindaugas Sadauskas distanciją įveikė per 3 minutes 39,24 sekundės, žymiau lėčiau nei Lietuvos rekordas (3:35,40), o nuo finalo juos skyrė mažiau nei sekundė.

Kvalifikacijoje greičiausiai plaukė bei lyderiais kovoje dėl medalių finale bus olandai (3:36,00), prancūzai (3:36,03) ir britai (3:37,22).