Giedrius Titenis pasaulio plaukimo čempionate – septynioliktas

Pasaulio plaukimo čempionate 25 m ilgio baseine Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) Giedrius Titenis penktadienį užėmė septynioliktąją vietą vyrų 200 m distancijoje krūtine ir nepateko tarp aštuonių finalo dalyvių.
G.Titenis atrankos plaukime buvo 15-as
Giedrius Titenis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kvalifikaciniuose plaukimuose lietuvis aplenkė 37 varžovus (2 plaukikai buvo diskvalifikuoti, 1 nestartavo) bei distancijoje sugaišo 2 minutes 08,03 sekundės.

Atrankoje 200 m krūtine greičiausiai įveikė vengras Danielis Gyurta (2:04,46), japonas Naoya Tomita (2:04,93) bei vokietis Marco Kochas (2:05,00).

Trečiadienį perpus trumpesniame nuotolyje – 100 m distancijoje krūtine – G. Titeniui pavyko iškopti čempionato į pusfinalį, kuriame jis pasiekė geriausią asmeninį sezono rezultatą (58,72 sek.) bei liko keturioliktas.