Išrinkite geriausią Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotoją!

Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai kasmet džiugina medaliais svarbiausiose tarptautinėse varžybose. Įspūdingi baidarininkams ir kanojininkams buvo ir 2016 metai – iškovoti medaliai olimpinėse žaidynėse, pasaulio ir Europos čempionatuose bei pasiektas pasaulio rekordas.
Geriausi Lietuvos baidarių ir kanojų meistrai

15min.lt kartu su Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacija (LBKIF) organizuoja rinkimus, kuriuose išrinksime geriausią Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotoją!

Nuo lapkričio 22 d. iki gruodžio 1 d. sporto gerbėjai gali balsuoti už savo favoritus. Kas taps geriausiu 2016 metų šalies baidarių ir kanojų irkluotoju lems 15min skaitytojų (50 proc.) ir LBKIF ekspertų komisijos (50 proc.) balsai.

Rinkimų nugalėtojui gruodžio 2 d. vyksiančiuose apdovanojimuose bus įteikta olimpinio čempiono Vlado Česiūno taurė.

Vadimas Korobovas (vienvietė kanoja 200 m)
Tapo pasaulio rekordininku, kai Europos jaunimo čempionate distanciją įveikė per 37,446 sek. Tapo Europos jaunimo čempionu ir pasaulio jaunimo vicečempionu.

Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas (dvivietė baidarė 200 m)
Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį. Tai antras Lietuvos baidarininkų ir kanojininkų iškovotas olimpinis medalis po Nepriklausomybės atkūrimo.

Ignas Navakauskas (vienvietė baidarė 200 m)
Europos čempionate iškovojo bronzos medalį. Olimpiadoje laimėjo B finalą ir užėmė 9 vietą.

Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas (dvivietė baidarė 1000 m)
Olimpinėse žaidynėse pateko į A finalą ir iškovojo 5 vietą. Europos pirmenybėse finišavo šešti.

Henrikas Žustautas (vienvietė kanoja 200 m)
Europos čempionate iškovojo sidabro medalį. Olimpinėse žaidynėse užėmė 11 vietą.