Deja, pataisų suaugusiųjų rekordų lentelėje nebuvo padaryta. Tik čempione 50 m plaukime peteliške tapusi vilnietė Gritė Grigonytė pagerino šalies 15–mečių rekordą. O trečią vietą 1500 m plaukime laisvuoju stiliumi užėmęs sostinės atstovas Povilas Strazdas pagerino šios rungties 15–mečių rekordą.
Geriausiais čempionato plaukikais tapo šales rekordą 400 m plaukime laisvuoju stiliumi pagerinusi Jūratė Ščerbinskaitė ir Edgaras Stura, nugalėjęs 200 m nuotolyje peteliške.
Paskutinės varžybų dienos rezultatai:
100 m laisvuoju stiliumi (moterys)
1. Rugilė Mileišytė (Alytus) 56,37 sek.
2. Aistė Dobrovolskaitė (Kaunas) 57,45
3. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas) 58,14
100 m laisvuoju stiliumi (vyrai)
1. Paulius Viktoravičius (Šiauliai) 50,91
2. Simonas Bilis (Panevėžys) 51,59
3. Edvinas Apčinikovas (Kaunas) 51,65
200 m nugara (moterys)
1. Natalia Vaškevič (Gardinas) 2:14,78
2. Inga Šukytė (Klaipėda) 2:19,84
3. Laura Dobrovolskaitė (Kaunas) 2:23,42
200 m nugara (vyrai)
1. Aivaras Kubilius (Kaunas) 2:06,12
2. Gytis Stankevičius (Kaunas) 2:09,04
3. Aleksei Stepanyčiov (Gardinas) 2:13,98
100 m krūtine (moterys)
1. Urtė Kazakevičiūtė (Kaunas) 1:11,24
2. Raminta Dvariškytė (Vilnius) 1:11,50
3. Erika Bespalko (Kaunas) 1:11,65
100 m krūtine (vyrai)
1. Edvinas Dautartas (Kaunas) 1:01,44
2. Vaidotas Blažys (Kaunas) 1:03,56
3. Jevgenij Gamper (Vilnius) 1:04,56
200 m kompleksiniu būdu (moterys)
1. Laura Dobrovolskaitė (Kaunas) 2:26,66
2. Evelina Rudytė (Klaipėda) 2:30,25
3. Goda Overlingaitė (Kaunas) 2:31,75
200 m kompleksiniu būdu (vyrai)
1. Eimantas Vijaikis (Kaunas) 2:05,02
2. Mindaugas Kučinskas (Šiauliai) 2:09,37
3. Erikas Svirskas (Kaunas) 2:13,36
50 m peteliške (moterys)
1. Giedrė Grigonytė (Vilnius) 28,22 (Lietuvos rekordas)
2. Ieva Zarankaitė (Utena) 29,27
3. Simona Raudonytė (Šiauliai) 30,27
50 m peteliške (vyrai)
1. Edgaras Stura (Vilnius) 24,97
2. Tadas Duškinas (Kaunas) 25,32
3. Paulius Viktoravičius (Šiauliai) 25,44
800 m laisvuoju stiliumi (moterys)
1. Jūratė Ščerbinskaitė (Kaunas) 8:58,17
2. Guoda Jonelytė (Panevėžys) 9:27,67
3. Aistė Kubiliūtė (Kaunas) 9:45,29
1500 m laisvuoju stiliumi (vyrai)
1. Artiom Pacelia (Gardinas) 16:28,44
2. Simas Žiaukas (Kaunas) 16:33,18
3. Povilas Strazdas (Vilnius) 16:41,63 (Lietuvos rekordas)
Estefetė 4 po 100 m kompleksiniu būdu (moterys)
1. Kauno PM 1 4:22,50
2. Vilniaus VSM 1 4:31,98
3. Kauno PM 2 4:37,24
Estafetė 4 po 100 m kompleksiniu būdu (vyrai)
1. Kauno PM 1 3:44,93
2. Vilniaus VSM 1 3:51,86
3. Kauno PM 2 3:54,91.