Pleskytė antrus metus iš eilės iškovojo plaukimo su plaukmenimis pasaulio taurę (nuotraukos)

21 metų kaunietė Lina Pleskytė antrus metus iš eilės iškovojo plaukimo su plaukmenimis pasaulio taurę.
Pernai pasaulio povandeninio sporto čempionate pasižymėjusi L.Pleskytė, šiemet pelnė bronzą Europos čempionate
L.Pleskytė toliau skina titulus. / Aliaus Koroliovo nuotr.

Prancūzijoje vykusiose 2010 metų plaukimo su plaukmenimis pasaulio taurės „Auksinio finalo“ („Golden Final“) varžybose Lina Pleskytė nugalėjo 100 m rungtyje, perpus trumpesnę distanciją įveikė antra, o 200 m atstumą – trečia.

Bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje trenerės Virginijos Juodeškienės auklėtinė surinko 430 taškų ir 17 taškų aplenkė 26-erių rusę Janą Kasimovą.

Trečia planetos taurės varžybų įskaitoje su 395 taškais liko vokietė Sandra Pilz.

100-ąją poziciją tarp 249-ių pasaulio taurės varžybų dalyvių užėmė kita Kauno plaukimo mokyklos sportininkė 22 metų Dovilė Narkevičiūtė, surinkusi 86 taškus.

Kitų į pirmuosius šimtukus patekusių Lietuvos plaukikų su pelekais užimtos vietos galutinėje pasaulio taurės varžybų įskaitoje