2014 10 29 /12:59

Rūta Meilutytė Tokijuje iškovojo aukso medalį, kitoje rungtyje – ketvirta

Japonijos sostinėje Tokijuje tęsiasi pasaulio plaukimo taurės etapas. 50 metrų krūtine finaliniame plaukime Rūta Meilutytė buvo nepralenkiama ir iškovojo aukso medalį. 100 metrų kompleksinio plaukimo finale lietuvė užėmė ketvirtąją vietą.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvė distanciją įveikė per 29,36 sek. ir buvo nepralenkiama. Sidabrą iškovojusi jamaikietė Alia Atkinson finišavo per 29,66 sek. Amerikietė Lilia King tenkinosi bronza. Jos laikas – 30,13 sek.

Trumpo baseino šios rungties lietuvės asmeninis rekordas yra  28,89 sek.

Trečiadienį R.Meilutytė pasirodė ir 100 m kompleksinio plaukimo finale. Distanciją lietuvė įveikė per 59,23 sek. ir liko ketvirta. Aukso medalį iškovojo vengrė Katinka Hosszu (57,74 sek.), sidabru pasipuošė Alia Atkinson (58,47 sek.), bronza atiteko britei Siobhan-Marie O'Connor (58,56 sek.)

Antradienį Japonijos sostinės Tokijo „Tatsumi“ vandens sporto arenoje Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė iškovojo sidabro medalį. Pasaulio plaukimo žvaigždė iš Lietuvos 25 metrų baseine planetos taurės etapo 100 m krūtine finale nuotolį įveikė per 1 min. 03,72 sek. ir užėmė antrą vietą.

R.Meilutytė rengiasi svarbiausiam šio sezono startui – Katare vyksiančiam pasaulio trumpo baseino čempionatui.