2013 12 14 /19:30

Rūta Meilutytė – Europos 100 metrų kompleksinio plaukimo čempionė!

Europos plaukimo čempionate trumpajame baseine (25 m) Danijoje 100 metrų kompleksinio moterų plaukimo finale Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį ir pagerino Europos čempionatų rekordą.
Rūta Meilutytė (viduryje)
Rūta Meilutytė (viduryje) / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie beveik 10 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Finale lietuvė distanciją įveikė per 57,68 sek. ir pagerino Lietuvos bei Europos čempionatų rekordus.

Antrą vietą užėmė Vengrijos atstovė ir pasaulio rekordininkė Katinka Hosszu (57,96 sek.), o trečia liko Didžiosios Britanijos atstovė Siobhan-Marie O'Connor (58,26 sek.).

Lietuvos plaukikė į finalą buvo patekusi su antruoju rezultatu, o pusfinalyje ją aplenkė K.Hosszu, kuri yra šios rungties pasaulio čempionė ir gynė Europos čempionės titulą.

Būtent vengrei R.Meilutytė šios rungties finale nusileido pasaulio pirmenybėse Stambule praėjusių metų gruodį.

K.Hosszu priklausantis pasaulio rekordas yra 57,45 sekundės.