Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos irklavimo čempionato finale plauks Rolandas Maščinskas, Saulius Ritter ir Mindaugas Griškonis

Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas
Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr. / Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas
Šaltinis: LIF.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienį Europos irklavimo čempionate Belgrade (Serbija) dar dvi Lietuvos įgulos pateko į sekmadienį vyksiančius savo rungčių A finalus.

Vienvietininkas Mindaugas Griškonis buvo nepralenkiamas pusfinalio antrajame plaukime (6 min. 55,10 sek.). Antras čia atplaukė Londono olimpiados bronzos medalio laimėtojas britas Alanas Campbellas (6:58,34), trečias – pasaulio jaunimo čempionas belgas Hannesas Obreno.

Kartu su šiais trimis sportininkais į finalą iš antrojo plaukimo pateko Baltarusijos atstovas Stanislau Ščarbačenia (6:57,46), pernai pasaulio čempionate bronzą laimėjęs vokietis Marcelis Hackeris (6:53,72) ir pasaulio čempionas čekas Ondrejus Synekas (6:52,75).

Europos vicečempionai Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas (6:16,41) pusfinalio pirmajame plaukime į priekį praleido tik pasaulio čempionus norvegus Nilsą Jakobą Hoffą ir Kjetilą Borchą (6:15,63). Treti liko britai Johnas Collinsas ir Jonathanas Waltonas (6:17,27).

Kartu su pastarosiomis įgulomis į finalą antrajame plaukime prasimušė Azerbaidžano pora Aleksandaras Aleksadnrovas ir Borisas Yotovas (6:21, 73), olandai Thijsas van Luijkas ir Dikras Uittenbogaardas (6:17,66) bei vokiečiai Hansas Gruhne ir Stehanas Kruegeris (6:17,22).

Vyrų keturvietei įgulai su Andriumi ir Vytautu Lapatiuku, Dominyku Jančioniu ir Aurimu Adomavičiumi iki finalo pritrūko 0,43 sekundės. Pirmajame paguodos plaukime vaikinai užėmė trečiąją vietą, o į finalą pateko dvi įgulos.

Vienvietininkė Lina Šaltytė taip pat neprasimušė į A finalą, pusfinalio pirmajame plaukime likusi penktoje vietoje.

Tiek keturvietės įgula, tiek L. Šaltytė sekmadienį varžysis B finale dėl 7-12 vietų.

Sekmadienio finalų tvarkaraštis:

M4x Andrius Lapatiukas, Vytautas Lapatiukas, Aurimas Adomavičius, Dominykas Jančionis, B finalas dėl 7-12 vietų, 10:34 val.

W1x Lina Šaltytė, B finalas dėl 7-12 vietų, 11:10 val.

M2x Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas, A finalas dėl 1-6 vietų, 12:18 val.

W2x Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė, A finalas dėl 1-6 vietų, 14:18 val.

M1x Mindaugas Griškonis, A finalas dėl 1-6 vietų, 15:03 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką