Vytautas Janušaitis pasaulio čempionate liko 19–as

Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame pasaulio plaukimo 25 m ilgio baseine čempionate šeštadienį 19-ąją vietą su latviu Andrejumi Duda vyrų 100 m distancijoje kompleksiniu būdu pasidalijo Vytautas Janušaitis. Jis nepateko tarp 16 pusfinalio dalyvių.
Vytautas Janušaitis
Vytautas Janušaitis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos plaukikas, kuriam pirmenybėse tai buvo jau trečioji rungtis, nuotolį įveikė per 54,24 sekundės.

Tarp 80 plaukikų greičiausiai kvalifikacinėse varžybose plaukė tris aukso medalius čempionate jau iškovojęs amerikietis Ryanas Lochte (52,06), brazilas Henrique Rodriguesas (52,53) bei Geogre'as Bovellas (52,60) iš Trinidado ir Tobago.

Trečiadienį Dubajuje V.Janušaitis 100 m rungtyje nugara finišavo aštuonioliktas (52,43), o penktadienį 200 m distancijoje kompleksiniu būdu finale liko penktas (1:54,79).