Agnė Sereikaitė Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku pirmenybėse užėmė 14-ąją vietą

Penktadienį moterų 1500 m varžybomis Vokietijoje prasidėjo Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionatas.
Agnė Sereikaitė (per vidurį)
Agnė Sereikaitė (per vidurį) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vienintelė pirmenybėse startavusi lietuvė Agnė Sereikaitė liko keturiolikta tarp 35-ių rungties dalyvių.

Lietuvė pirmajame etape sugaišo 2 minutes 31,163 sekundės ir, pirmajame čiuožime finišavusi trečia, pateko į pusfinalį. Deja, trečiajame pusfinalio čiuožime Lietuvos sportininkė nebaigė distancijos ir liko tik penkta.

Senojo žemyno čempione 1500 m distancijoje tapo olandė Jorien Ter Mors (2:35,748), o sidabras ir bronza atiteko vengrėms atitinkamai Bernadett Heidum (2:36,574) ir Zsofiai Konyai (2:36,762).

Šeštadienį sportininkės varžysis 500 m sprinto rungtyje, o sekmadienį išmėgins jėgas 1000 m nuotolyje.