Agnė Sereikaitė greitojo čiuožimo trumpuoju taku Europos pirmenybėse užėmė 7 vietą

Vokietijoje vykstančiame Europos greitojo čiuožimo trumpuoju taku čempionate vienintelė pirmenybėse startavusi lietuvė Agnė Sereikaitė užėmė septintąją vietą 500 m sprinto rungtyje (tarp 35-ių dalyvių).
Agnė Sereikaitė
Agnė Sereikaitė / Lietuvos greitojo čiuožimo asociacijos nuotr.

Atrankos varžybose lietuvė pirmajame čiuožime sugaišo 44,860 sekundės ir buvo antra, po to laimėjo šeštąjį pirmojo etapo (44,597 sek.) bei trečiąjį ketvirtfinalio (44,846 sek.) čiuožimus ir, deja, liko ketvirta antrajame pusfinalio čiuožime (43,896 sek.).

Senojo žemyno čempione 500 m sprinto rungtyje tapo italė Arianna Fontana (43,885 sek.), sidabras atiteko rusei Tatjanai Borodulinai (43,923 sek.), o bronza džiaugėsi išvakarėse 1500 m distancijoje triumfavusi olandė Jorien Ter Mors (44,233 sek.).

Penktadienį lietuvė tenkinosi keturioliktąja pozicija 1500 m nuotolyje, o sekmadienį išmėgins jėgas 1000 m distancijoje.