Amerikietė Lindsey Vonn užsitikrino dar vieną įspūdingą titulą

2010-2011 metų sezono kalnų slidinėjimo greitojo nusileido rungties pasaulio taurę, likus vienam etapui iki varžybų pabaigos, šeštadienį ketvirtus metus iš eilės užsitikrino amerikietė Lindsey Vonn. JAV kalnų slidininkė septintojo etapo varžybose Italijoje užėmė antrąją vietą bei su 600 taškų tapo nebepavejama likusioms varžovėms.
Lindsey Vonn
Lindsey Vonn / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Priešpaskutinį pasaulio taurės greitojo nusileidimo etapą šeštadienį laimėjo 29–erių metų švedė Anja Paerson – 1 minutė 26,91 sekundės.

Skandinavė 0,73 sekundės aplenkė antrąją vietą užėmusią L. Vonn bei 1,17 sekundės – trečiojoje pozicijoje likusią austrę Elisabeth Gorgl: