Baigėsi Lietuvos ledo ritulio čempionato reguliarusis sezonas

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate baigėsi reguliarusis sezonas, po kurio paaiškėjo komandos, kurios kovos atkrintamosiose varžybose. Ateinančią savaitę paaiškės datos, kuomet tarpusavyje vienose rungtynėse kausis Kaliningrado „Delovaja Rus“ ir Vilniaus „Hockey Punks“, Kauno „Baltų ainių“ – Kauno „Sparnų – Staklių“, Elektrėnų „Lokių – Poseidono“ – Rokiškio „Rokiškio“ ir Kauno „Bizonų-2“ – Šiaulių „Ledo linijos“ komandos. Namų aikštės pranašumą turės pirmomis nurodytos ekipos.
„Rokiškis“ – „Juodupė“
„Rokiškis“ – „Juodupė“ / hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Porų nugalėtojai kovo 14-15 dienomis kovos finalo ketverte.

Paskutiniosiose Centro konferencijos rungtynėse Kauno „Sparnai-Staklės“ 8:5 (1:1, 4:2, 3:2) nugalėjo Kauno „Bizonų-2“ komandą ir iškovojo teisę žaisti atkrintamosiose varžybose.

„Sparnai-Staklės“ rungtynėse pademonstravo charakterį. Antrojo viduryje po Dariaus Garlinsko įvarčio „Bizonai-2“ pirmavo 3:1, tačiau tai nebuvo dvikovos pabaiga. Iš pradžių Tomas Fediakinas (33:44) rezultatą sušvelnino, o vėliau rungtynių didvyriu tapęs Remigijus Guoga net trimis įvarčiais persvėrė rezulatatą 5:3. Du iš jų R.Guoga pelnė mažumoje.

Varžovai antrojo kėlinio viduryje priartėjo iki 5:6, tačiau R.Guoga vėl įjungė aukštesnę pavarą ir dviem įvarčiais padėjo klubui švęsti pergalę rezultatu 8:5.

Po šios pergalės „Sparnai – Staklės“ laukė rungtynių Rytų konferencijoje baigties, mat „Rokiškio" nesėkmės atveju kauniečiai pakiltų į septintąją vietą prieš atkrintamųjų varžybų rikiuotėje.

„Sparnai – Staklės“ – „Bizonai-2“ 8:5 (1:1, 4:2, 3:2).

„Sparnai – Staklės“: R.Guoga 5, A.Domarkas 2, T.Fediakinas 1 įvartis.

„Bizonai-2“: E.Kotvickis 2, D.Kotvickis, D.Garlinskas, V.Sakalauskas po 1 įvartį.

NLRL čempionato Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Baltų ainiai“      12   8  1  1   2   80:35   27

2. Kauno „Bizonai 2“         12   7  1  1   3   67:46   21

3. Kauno „Sparnai - Staklės“ 12   7  0  0   5   69:57   21

4. Marijampolės „Sūduva“     12   0  0  0  12   24:102   0

Rytų konferencijoje, „žiemos klasikos rungtynėse“ vienintelėje Lietuvoje dirbtinio ledo aikštelėje po atvirumi dangumi ganėtinai šiltą sekmadienį buvo žaidžiamas ledo ritulys. Rokiškyje vietos „Rokiškis“ 10:3 (2:1, 5:2, 3:0) nugalėjo kaimyninę Juodupės „Juodupę“.

Juodupės ekipa priešinosi varžovams iki pat antrojo kėlinio vidurio, kai atsilikdami 1:3, po Modesto Malciaus ir Sergejaus Obožino įvarčių išlygino rezultatą 3:3.

Vis dėlto, vėliau rokiškėnai per 11 minučių pelnė net 4 įvarčius ir pabėgo 7:3 antrojo kėlinio pabaigoje.

Palūžusius varžovus „Rokiškis“ baigė doroti trečiajame kėlinyje, kai  dukart Mantas Baleišis ir Antanas Rukšėnas pelnė tris įvarčius.

Po šios dvikovos paaiškėjo, jog atkrintamųjų varžybų lentelėje „Rokiškis“ užėmė šeštą vietą ir dėl teisės kautis Lietuvos čempionato finalo ketverte kovos su savo konferencijos klubu, Elektrėnų „Lokiais-Poseidonu“.

„Rokiškis – „Juodupė“ 10:3 (2:1, 5:2, 3:0).

„Rokiškis“: A.Rukšėnas 6, M.Baleišis 3, S.Sakaitis 1 įvartis.

„Juodupė“: D.Zdanovičius, M.Malcius, S.Obožinas po 1 įvartį.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 12  7  1  0   4    68:52  23

2. Rokiškio „Rokiškis“           12  7  0  0   5    66:41  22

3. Vilniaus „Hockey Punks“       12  7  0  0   5    44:53  21

4. Vilniaus „Ober-Haus“          12  4  0  0   8    51:61  12

5. Juodupės „Juodupė“            12  4  0  0   8    43:65  12

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“   9  8  0  0   1   71:19  24

2. Šiaulių „Ledo linija“         9  6  0  0   3   36:34  18

3. Kauno „Bizonai-1“             9  3  0  0   6   42:52   9

4. Klaipėdos „Baltija“           9  1  0  0   8   23:67   3