Baltarusijos ledo ritulio lygos ketvirtfinalyje „Energija“ pralaimėjo dar kartą

Šeštadienį Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos atkrintamosiose varžybose Elektrėnų „Energija“ svečiuose 0:5 (0:1, 0:2, 0:2) nusileido Soligorsko „Šachtior“ ledo ritulininkams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 0-2.
Elektrėnų „Energija“
Elektrėnų „Energija“ / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse penktadienį „Šachtior“ pergalę iškovojo tik po atkaklios kovos rezultatu 2:1.

Nugalėtojams po du įvarčius pelnė Kirilas Nikolajevas (13:20 ir 47:54) ir Dimitrijus Maisenovičius (27:30 ir 53:19), o kartą pasižymėjo Jaroslavas Salnikas (23:11).

Rungtynių pabaigoje vienas kitam į atlapus kibo Ilja Četvertakas ir Nikita Pilipenko, kurie buvo nubausti po 5+20 baudos minutėmis.

„Energija“ šiose rungtynėse užsidirbo dešimt pašalinimų (41 baudos minutė), tuo tarpu „Šachtior“ ledo ritulininkai buvo pašalinti septynis kartus (35 baudos minutės).

Visas rungtynes „Energijos“ vartus gynė Elvinas Karla.

Trečiosios serijos rungtynės vyks Elektrėnų ledo rūmuose pirmadienį nuo 19:00 val.