Biatlonininkams sutrukdė netaiklūs šūviai

Šeštadienį Slovakijoje prasidėjo ketvirtasis Europos biatlono taurės (IBU–Cup) varžybų etapas, kuriame dalyvauja ir Lietuvos sportininkai.
T.Kaukėnas pateisino į jį dėtas viltis
Tomas Kaukėnas / biathlonltu.com nuotr.
Sėkmingiausiai iš Lietuvos biatlonininkų pirmąją varžybų dieną startavo Aliona Sosunova, užėmusi 69–ą vietą moterų 15 km asmeninėse lenktynėse. Net aštuonias baudos minutes "uždirbusi" A Sosunova distancijoje sugaišo 1 valandą 38,7 sekundės ir nuo pergalę šventusios ukrainietės Natalijos Bulyginos (47:15,9; 2 baudos minutės) atsiliko net 13 minučių 22,8 sekundės.

Antrą ir trečią vietas užėmė vokietės atitinkamai Franziska Hildebtandt (atsiliko 4,9 sek.; 0 b. min.) bei Juliane Doll (+21,2 sek.; 3 b. min.).

76–a tarp 80–ties finišavusių sportininkių (startavo 83) liko net 13 kartų šaudykloje suklydusi Natalija Kočergina (+18:32,8; 13 b. min.).

Vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse aukščiausiai iš lietuvių pakilęs Tomas Kaukėnas "uždirbo" 8 baudos minutes ir finišavo 90–as – 1 valanda 2 minutės 43,6 sekundės.

99–ąja pozicija tenkinosi Karolis Dombrovskis (1:03:57,6; 3 b.min.), 111–as liko Rokas Suslavičius (1:07:18,9; 7 b.min.), o Tomas Braziulis (1:15:27,3; 13 b.min.) tarp 121–o finišavusio (startavo 126) dalyvio užėmė 118–ąją vietą.

Rungties nugalėtoju tapo vokietis Erikas Lesseris (50:45,5; 0), 25,0 sekundės aplenkęs rusą Aleksejų Volkovą (0 b. min.) ir 1 min. 6,3 sekundės – trečiojoje pozicijoje likusį tėvynainį Danielių Boehmą (1 baudos minutė).