Biatlonininkas Tomas Kaukėnas pasaulio jaunimo čempionate – 11-as

Biatlonininkas Tomas Kaukėnas
LBF nuotr. / Biatlonininkas Tomas Kaukėnas
Šaltinis: BNS
0

Pasaulio jaunių ir jaunimo biatlono pirmenybėse Čekijoje sekmadienį 12,5 km vaikinų persekiojimo rungtyje vienuoliktąją vietą užėmė Tomas Kaukėnas.

Dvidešimtmetis Lietuvos biatlonininkas šaudykloje suklydo net 6 kartus, o finiše ji nuo nugalėtojo vokiečio Johanneso Huhno (34:42,0; 2 netaiklūs šūviai) skyrė 2 minutės 05,3 sekundės.

Kitas Lietuvos sportininkas – Karol Dombrovski (40:16,5) – tarp 60 rungties dalyvių finišavo 44–as: jis 5 kartus suklydo šaudykloje, o planetos čempionui finiše pralaimėjo daugiau nei pusšeštos (5:34,5).

Pirmenybių sidabro medalis atiteko Prancūzijos biatlonininkui Ludwigui Ehrhartui (35:13,0; 2), o bronzos apdovanojimą pelnė kitas Vokietijos atstovas Tomas Barthas (35:42,5; 4).

Priminsime, jog šeštadienį vykusioje 10 km vaikinų sprinto rungtyje T.Kaukėnas buvo aštuntas.