Broliukai latviai šventė pirmą pergalę pasaulio ledo ritulio čempionate

Latvijos ledo ritulininkai iškovojo pirmąją pergalę Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate.
Ledo ritulys: Latvija – Šveicarija
Ledo ritulys: Latvija – Šveicarija / „Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį mūsų kaimynai po pratęsimo 2:1 sugebėjo palaužti Šveicarijos ledo ritulininkus ir atgaivino savo viltis pakovoti dėl vietos atkrinamosiose varžybose.

A grupės rungtynėse latviai galėjo laimėti ir be pratęsimo. Po 24 min. Andrio Dzerinio įvarčio „braliukai“ pirmavo iki pat mačo pabaigos, tačiau likus pusantros minutės Matthiasui Bieneriui pavyko rezultatą išlyginti.

Visgi šis įvartis, latvių iš vėžių neišmušė. Kaimynai labiau norėjo laimėti ir 3-ą pratęsimo minutę Kasparas Daugavinis pelnė pergalingą įvartį.

Turnyro lentelė (komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kanada 3 3 0 0 0 22:4 9
2. Švedija 3 2 1 0 0 20:7 8
3. Šveicarija 4 2 0 2 0 8:7 8
4. Čekija 3 1 0 1 1 12:14 4
5. Vokietija3 1 0 0 2 2:12 3
6. Prancūzija3 1 0 0 2 4:5 3
7. Austrija3 0 1 0 2 5:11 2
8. Latvija 4 0 1 0 3 6:19 2