Dainiaus Zubraus atstovaujamas „Devils“ NHL patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės

NHL reguliariojo sezono rungtynėse nesėkmę patyrė Dainius Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (43 tšk.) klubas. Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusi „Devils“ komanda antradienį namuose 14,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 2:3 (1:0, 0:0, 1:2, 0:1) nusileido „Philadelphia Flyers“ (48 tšk.) ledo ritulininkams.
Dainius Zubrus – NHL lygoje

Per 20 žaidimo minučių (20:10) lietuvis du kartus smūgiavo į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso per 44 šio sezono mačus 35-erių metų D.Zubrus į varžovų vartus įmušė 8 įvarčius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atsėdėjo 26 baudos minutes.

Po įvartį šeimininkams pelnė Adamas Henrique (0:57) ir Michaelas Ryderis (59:30), o nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Claude'as Giroux'as (45:18), Scottas Hartnellas (49:49) bei Braydenas Schennas (61:50).