Dainiaus Zubraus įvartis ir rezultatyvus perdavimas padėjo „Devils“ įveikti „Canadiens“

Dainius Zubrus
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus
Šaltinis: BNS
0

Devintąjį įvartį įmetė bei dvyliktąjį rezultatyvių perdavimą 48-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o vienuoliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis „New Jersey Devils“ (20/28, 50 tšk.) klubas iškovojo pergalę.

Antradienį svečiuose daugiau nei 21 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius „Monreal Canadiens“ (26/21, 57 tšk.) ledo ritulininkus.

Po rezultatyvaus Lietuvos ledo ritulininko perdavimo pirmojo kėlinio pabaigoje (17:23) Jaromiras Jagras mače atstatė pusiausvyrą, o įvarčiu, asistavus 41-erių metų čekui, D.Zubrus pasižymėjo rungtynių pabaigoje (59:46) į tuščius varžovų vartus ir užfiksavo galutinį rezultatą (4:1).

Per 20 su puse žaidimo minučių (20:31) lietuvis triskart (dusyk netaikliai) metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.

Be 9 įvarčių ir 12 rezultatyvių perdavimų, per 48 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus surinko 26 baudos minutes.

Likusus įvarčius „Devils“ komandai antradienio mače įmetė Ericas Gelinas (21:20) bei Adamas Henrique'as (24:02).

Vienintelio įvarčio autorius arenos šeimininkų gretose – Maxas Pacioretty (7:00).

41-erių metų „Devils“ ekipos vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 29, o „Canadiens“ komandos vartininkas Carey'is Price'as – 15 varžovų metimų.