Dainiaus Zubraus klubas NHL pirmenybėse artėja prie išsvajoto aštuntuko (rezultatai)

Trisdešimt antrąją pergalę 68-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo dvyliktąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas.
„Devils“ – „Islanders“ rungtynių akimirka
„Devils“ – „Islanders“ rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 1:0) įveikė keturioliktojoje pozicijoje Rytuose esančią Niujorko „Islanders“ (65 tšk.) ekipą ir, surinkę 68 taškus, iki šešių taškų sumažino atsilikimą nuo aštuntoje vietoje esančio Bafalo „Sabres“ klubo.

Per 20 žaidimo minučių (19:59) Lietuvos ledo ritulininkas dusyk metė į varžovų vartus, blokavo priešininko metimą bei išvengė baudos minučių.

Pergalingą įvartį ketvirtąją pratęsimo minutę įmušė Anssis Salmela (63:09).

Šiame susitikime šeimininkai pirmavo po tikslaus Jacobo Josefsono (1:57) smugio, tačiau antrajame kėlinyje Blake'o Comeau (21:13) ir Johno Tavareso (26:46) įvarčiai išvedė svečius į priekį. Vis tik trečiajame kėlinyje Davidui Clarksonui (45:42) pavyko išlyginti rezultatą.

Nesėkmingai NHL reguliarųjį sezoną pradėję „Devils“ ledo ritulininkai laimėjo jau 22-ąsias rungtynes iš paskutinių 27-erių.