Dainius Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą, bet „Devils“ tai neišgelbėjo (rezultatai, video)

Tryliktą rezultatyvų perdavimą 65-iose šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau dvyliktąją vietą Rytų konferencijoje užimantis lietuvio Naujojo Džersio „Devils“ (64 tšk.) klubas patyrė 36-ą pralaimėjimą per 66 mačus.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus prisidėjo prie vienintelio „Devils“ įvarčio. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) nusileido penkiolikos komandų Rytų konferencijos autsaiderei Otavos „Senators“ (55 tšk.) ekipai, kuriai tai buvo 23-ioji pergalė per 66 rungtynes.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo įvartį trečiajame kėlinyje (44:01) pelnė Patrikas Eliašas.

Per daugiau nei 16 žaidimo minučių (16:77) Lietuvos ledo ritulininkas kartą netaikliai metė į svečių vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 32 metų D.Zubraus sąskaitoje šiame NHL sezone per 65 rungtynes – 13 įvarčių, 13 rezultatyvių perdavimų bei 49 baudos minutės.

Svečių gretose abiejų įvarčių autoriumi tapo Erikas Condra (24:45 ir 57:47).

Per 25 paskutiniąsias NHL reguliariojo sezono rungtynes „Devils“ ledo ritulininkai pralaimėjo vos penktą kartą.