Dainius Zubrus pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, o „Devils“ šventė pergalę (rezultatai, video)

Devintą įvartį 50-ose šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė ir vienuoliktą rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus.
„Devils“ – „Rangers“ rungtynių akimirka
„Devils“ ir „Rangers“ rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į keturioliktą vietą vietą Rytų konferencijoje pakilęs lietuvio puolėjo Naujojo Džersio „Devils“ (39 tšk.) klubas ketvirtadienį svečiuose 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) nugalėjo septintoje pozicijoje Rytuose esančius Niujorko „Rangers“ (62 tšk.) ledo ritulininkus.

Beje, Lietuvos ledo ritulininkas įvarčiu pasižymėjo antrose NHL pirmenybių rungtynėse iš eilės.
Tai buvo aštuoniolikta „Devils“ komandos pergalė per 51 reguliariojo sezono rungtynes ir aštunta per dešimt pastarųjų mačų.

Po 32 metų lietuvio perdavimo mačo pradžioje (01:01) įvartį pelnė Ilja Kovalčiukas, o po paties D.Zubraus įvarčio antrame kėlinyje (28:01) svečiai pirmavo jau 2:0.

Per 19 su puse žaidimo minutės (19:30) Lietuvos ledo ritulininkas 3 kartus metė į varžovų vartus (2 metimai – netaiklūs) ir trečio kėlinio pradžioje (41:10) gavo dvi baudos minutes.

Be 9 įvarčių ir 11 rezultatyvių perdavimų, D.Zubraus sąskaitoje šį sezoną per 50 mačų ir 37 baudos minutės.

Trečio įvarčio autorius „Devils“ komandoje – Brianas Rolstonas (35:04).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Ryanas Callahanas (36:25) bei Vaclavas Prospalas (42:21).