Dainius Zubrus pelnė septintąjį įvartį šiame NHL lygos ledo ritulio sezone (rezultatai, video)

Dainius Zubrus (dešinėje) pelnė du įvarčius.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus (dešinėje) džiaugiasi įvarčiu.
0

Septintą įvartį 44-ose šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, o penkioliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis absoliutus lygos autsaideris Naujojo Džersio „Devils“ (29 tšk.) klubas pirmadienį svečiuose 5:2 (2:0, 3:2, 0:0) nugalėjo keturioliktoje pozicijoje Rytuose esančius Niujorko „Islanders“ (35 tšk.) ledo ritulininkus.

Tai buvo tryliktoji „Devils“ komandos pergalė per 45 reguliariojo sezono rungtynes.

32 metų lietuvis įvartį pelnė antro kėlinio pabaigoje (37:53).

Per 18 žaidimo minučių Lietuvos ledo ritulininkas iš viso vos kartą taikliai metė į varžovų vartus, blokavo du varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Be 7 įvarčių, D.Zubraus sąskaitoje per 44 šio sezono mačus – 10 rezultatyvių perdavimų bei 33 baudos minutės.

Įvarčiais pirmadienį prie pergalės prisidėjo Vladimiras Žarkovas (04:25), Ilja Kovalčiukas (05:22), Mattiasas Tedenby (26:40) ir Rodas Pelley (36:59).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais antrame kėlinyje pasižymėjo P.A.Parenteau (30:56) bei Michaelis Grabneris (31:50).