Dainius Zubrus pelnė septintąjį įvartį šiame NHL lygos ledo ritulio sezone (rezultatai, video)

Septintą įvartį 44-ose šio sezono Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, o penkioliktą vietą Rytų konferencijoje užimantis absoliutus lygos autsaideris Naujojo Džersio „Devils“ (29 tšk.) klubas pirmadienį svečiuose 5:2 (2:0, 3:2, 0:0) nugalėjo keturioliktoje pozicijoje Rytuose esančius Niujorko „Islanders“ (35 tšk.) ledo ritulininkus.
Dainius Zubrus (dešinėje) pelnė du įvarčius.
Dainius Zubrus (dešinėje) džiaugiasi įvarčiu. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo tryliktoji „Devils“ komandos pergalė per 45 reguliariojo sezono rungtynes.

32 metų lietuvis įvartį pelnė antro kėlinio pabaigoje (37:53).

Per 18 žaidimo minučių Lietuvos ledo ritulininkas iš viso vos kartą taikliai metė į varžovų vartus, blokavo du varžovų metimus ir išvengė baudos minučių.

Be 7 įvarčių, D.Zubraus sąskaitoje per 44 šio sezono mačus – 10 rezultatyvių perdavimų bei 33 baudos minutės.

Įvarčiais pirmadienį prie pergalės prisidėjo Vladimiras Žarkovas (04:25), Ilja Kovalčiukas (05:22), Mattiasas Tedenby (26:40) ir Rodas Pelley (36:59).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais antrame kėlinyje pasižymėjo P.A.Parenteau (30:56) bei Michaelis Grabneris (31:50).