Diana Rasimovičiūtė-Bricė pasaulio biatlono taurės 10 km persekiojimo rungtyje finišavo 48-a

Austrijoje vykstančiame antrajame 2014-2015 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų (BMW IBU World Cup) etape 48-ą vietą moterų 10 km persekiojimo lenktynėse užėmė Diana Rasimovičiūtė-Bricė.
Biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė
Biatlonininkė Diana Rasimovičiūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Dukart suklydusi šaudykloje bei sukusi du baudos ratus Lietuvos biatlonininkė distanciją įveikė per 34 minutes 42,1 sekundės.

Antroju Lietuvos atstovė šioje rungtyje Natalija Kočergina su 9 baudos ratais liko paskutinė – 57-a. Jos laikas – 38 min. 00,4 sek.

Trečią pergalę šio sezono pasaulio taurės varžybose iškovojo lyderė bendrojoje įskaitoje suomė Kaisa Makarainen, aplenkusi rusę Jekateriną Glazyrina ir prancūzę Anais Bescond:

1. Kaisa Makarainen (Suomija) 30 min. 44,8 sek. (1 baudos ratas)
2. Jekaterina Glazyrina (Rusija) atsiliko 34,4 sek. (1)
57.Natalija Kočergina 7:15,6 (9)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 5 rungčių iš 25):

1. Kaisa Makarainen (Suomija) 282 tšk.
2. Darja Domračeva (Baltarusija) 205
3. Valja Semerenko (Ukraina) 132
4. Tiril Eckhoff (Norvegija) 182
5. Franziska Hildebrand (Vokietija) 175

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius