Diana Rasimovičiūtė pasaulio biatlono taurės varžybose liko 54-ta

Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) pasaulio taurės varžybų aštuntojo etapo Suomijoje moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį 54-ą vietą užėmė Diana Rasimovičiūtė, o Natalija Kočergina liko 72-a.
Diana Rasimovičiūtė
Diana Rasimovičiūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Kartą šaudykloje suklydusi D.Rasimovičiūtė antrąją pergalę iš eilės bei trečiąją šiame sezone iškovojusiai pasaulio taurės varžybų lyderei suomei Kaisai Makarainen pralaimėjo 2 minutes 11,8 sekundės, o du baudos ratus sukusi N.Kočergina nuo suomės atsiliko 3 minutėmis 15,7 sekundės.

Antrąją vietą šeštadienį užėmė norvegė Tora Berger, trečiąją – čekė Gabriela Soukalova:

1. Kaisa Makarainen (Suomija) 20 min. 53,6 sek. (1 baudos ratas)

2. Tora Berger (Norvegija) atsiliko 6,2 sek. (0)

3. Gabriela Soukalova (Čekija) 12,9 (0)

4. Anastasija Kuzmina (Slovakija) 18,1 (1)

5. Selina Gasparin (Šveicarija) 27,0 (1) ...

54.Diana Rasimovičiūtė 2:11,8 (1) ...

72.Natalija Kočergina 3:15,7 (2) ...

87.Kristel Vigipuu (Estija) 4:59,5 (4)

Bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 18 rungčių iš 22) Diana Rasimovičiūtė (34 tšk.) užima 66-ąją vietą, o Natalija Kočergina (11 tšk.) – 87-ojoje pozicijoje: