„Energijos-Orakulo“ ledo ritulininkai ruošiasi paskutinei reguliaraus sezono kovai namuose

Elektrėnų „Energijos-Orakulos“ komanda, atvirajame Latvijos ledo ritulio čempionate patyrusi dvi skaudžias nesėkmes iš eilės, antradienį turės galimybę reabilituotis savo žiūrovų akivaizdoje.
Dvikovos akimirka
„Energijos-Orakulo“ ledo ritulininkai. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Komandos gerbėjai puikiai prisimena praėjusio trečiadienio rungtynes su Liepojos „Metalurgu“. Po dviejų kėlinių trimis įvarčiais pirmavusi „Energija“, trečiajame kėlinyje patyrė fiasko. Paskutiniajame kėlinyje komanda į savo vartus praleido šešis įvarčius ir rezultatu 6:8 pralaimėjo „Metalurgo“ jaunimo ekipai.

Nors pralaimėjimas ir buvo skaudus, bet jame teigiamų pusių įžvelgė komandos gynybos ašis Petras Nausėda. „Toks pralaimėjimas smarkiai paveikė visą komandą, bet tikiuosi, kad tai bus gera pamoka komandos jaunimui, tik dabar pradedančiam profesionalių sportininkų karjeras,“ – teigė jis.

Antradienį Vilnių atvyksta dar viena Latvijos komanda – SMScredit.lv. Galinga komanda šiemet jau nugalėjo pagrindinę Liepojos „Metalurgo“ komandą, žaidžiančią Baltarusijos čempionate.

Su ketvirtoje vietoje žengiančiu „SMscredit.lv“ „Energija“ susitiks ketvirtąjį kartą šiemet. Pirmieji du susitikimai „Energijai“ baigėsi liūdnai – varžovai paskutinėmis sekundėmis išplėšė pratęsimus, kuriuose pasirodė stipresni ir tik trečiosiose rungtynėse „Energija“ svečiuose atsirevanšavo.

„Rungtynių rezultatas mums jau nieko nelemia, bet reikia padovanoti pergalę ir gražų žaidimą žiūrovams, o svarbiausia – reabilituotis po praeito pralaimėjimo. Bet toks jau sportas – kiekvienai komandai bent kartą per sezoną tenka pralaimėti jau laimėtas rungtynes, kiekvienai tenka šališki teisėjai ir kiekviena kartais per anksti patiki savo pergale,“ – kalbėjo vyriausiasis komandos treneris Rimantas Sidaravičius.

Elektrėnų „Energija-Orakulas“ su varžovais susirems antradienį 19.00 val. Vilniaus „Pramogų arenoje“.