Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse Inga Janulevičiūtė užėmė 18-ą vietą

Vengrijoje vykstančiose Europos dailiojo čiuožimo pirmenybėse moterų varžybose aštuonioliktąją vietą tarp 37-ių dalyvių užėmė 126,20 balo surinkusi Inga Janulevičiūtė.
Inga Janulevičiūtė

Aštuoniolikmetė Kauno „Baltų ainių“ klubo čiuožėja po trumposios programos buvo tik 21-a, o laisvojoje programoje su 81,96 balo užėmė septynioliktąją vietą ir tai leido jai pakilti į aštuonioliktąją poziciją.

Prieš metus Kroatijoje vykusiose Senojo žemyno pirmenybėse debiutuodama I.Janulevičiūtė liko 31-a tarp 36-ių dalyvių.

Moterų varžybas laimėjo pirmenybių debiutantė penkiolikmetė planetos jaunių vicečempionė iš Rusijos Julija Lipnickaja. Ji surinko 209,72 balo ir net 7,36 balo aplenkė po trumposios programos pirmavusią Adeliną Sotnikovą, kuri sidabru tenkinosi antrus metus iš eilės.

Paskutinių dvejų metų Europos čempionė italė Carolina Kostner (191,39 balo) tenkinosi bronza: