Latviams dar nepavyko užsitikrinti vietos pasaulio ledo ritulio čempionato ketvirtfinalyje

Trečiąją nesėkmę Baltarusijos sostinėje vykstančiame šešiolikos komandų pasaulio vyrų ledo ritulio čempionate patyrė ir anksčiau laiko vietos atkrintamosiose varžybose neužsitikrino Latvijos rinktinė.
Latvijos ir Baltarusijos dvikova
Latvijos ir Baltarusijos dvikova / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penktoje vietoje B grupėje esantys Latvijos (9 tšk.) ledo ritulininkai paskutiniosiose šeštojo turo rungtynėse pirmadienį 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) nusileido į antrąją poziciją pakilusiai bei vietą ketvirtfinalyje užsitikrinusiai pirmenybių šeimininkei Baltarusijos (12 tšk.) komandai.

Latviai antradienį lemiamas rungtynes grupėje žais su šeštojoje vietoje esančia Šveicarijos ekipa ir, laimėję šį susitikimą, patektų tarp kovą dėl medalių tęsiančių aštuonių pajėgiausių čempionato komandų.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Kazachstanas 7 0 0 2 5 16:32 2

Šeštąją pergalę septintosiose rungtynėse iškovojo ir B grupės lyderiais tapo čempionų titulus ginantys Švedijos (18 tšk.) ledo ritulininkai, pirmadienį vakare 5:1 (2:1, 2:0, 1:0) nugalėję grupės autsaiderę Italijos (3 taškai) rinktinę.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai:

8. Italija 7 1 0 0 6 6:25 3

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato Minske ketvirtfinalį.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams