Latvijos ledo ritulininkus Švedija sutriuškino net 8:1

Čekijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate Latvijos rinktinė patyrė dar vieną nesėkmę. Trečiose A grupės rungtynėse latviai net 1:8 (0:1, 1:3, 0:4) buvo sutriuškinti praėjusių metų bronzos medalininkės Švedijos rinktinės.
Lauris Bajaruns
Lauris Bajaruns / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Pirmąjį rungtynių įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė L.Erriksonas (17:37), o antrajame švedai pasižymėjo net tris kartus. Dar dukart įmušė tas pats L.Erriksonas (30:05 ir 39:46) bei baudinį realizavęs F.Forsbergas (33:03).

Rezultatui esant 0:2, latviai buvo sušvelninęs atsilikimą, kai pasižymėjo L.Darzinis (32:53).

Trečiąjį kėlinį švedai pradėjo žaisdami daugumoje ir netrukus tuo pasinaudojo – O.Molleris (44:43) įmušė penktąjį Švedijos rinktinės įvartį. Beje pirmuosius du įvarčius švedai taip pat pelnė daugumoje.

Prabėgus vos penkioms minutėms po penktojo, krito ir šeštasis įvartis, jo autorius – J.Josefsonas (49:32). Iškart po šio epizodo latviai užsidirbo ir baudinį, tačiau E.Lindholmas nesugebėjo pergudrauti E.Masalskio.

Vis dėlto, vartininko sėkmė latvių neįkvėpė, antroje kėlinio dalyje švedai pasižymėjo dar du kartus. Įvarčius įmušė J.Lundqvistas (57:04) ir V.Raskas (59:51).

Švedijos ledo ritulininkai atliko net 36 smūgius į vartus, latviai – 20. Švedų vartų sargas J.Enrothas atmušė 19 smūgių, E.Masalskis – 28. Abi komandos gavo po 10 baudos minučių, tačiau latviai neišnaudojo nė vienos progos žaisdami daugumoje, o švedai taip pelnė tris įvarčius.

Trečią pergalę iš eilės iškovojusi Švedija bent jau kol kas lieka grupės lydere, o visas tris rungtynes pralaimėjusi Latvija yra paskutinė. Trečiadienį latviai žais su Šveicarija, o švedai susirems su Kanada.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

8. Latvija 3 0 0 0 3 4:18 0

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams