Ledo ritulio čempionate – dar viena Elektrėnų klubo pergalė

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate antradienį šeštą pergalę septintose rungtynėse iškovojo čempionato lyderis, Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“, namuose 6:1 (1:0, 2:0, 3:1) nugalėjęs Vilniaus „Hockey Punks“.
„Lokiai-Poseidonas“ – „Hockey Punks“
„Lokiai-Poseidonas“ – „Hockey Punks“ / Hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Sostinės ledo ritulininkai sezone puoselėja nemažas ambicijas, tad pirmoji sezono akistata tarp šių komandų buvo intriguojanti.

Patyrę elektrėniškiai pirmajame kėlinyje nubaudė varžovus už Karolio Šliko pražangą ir išsiveržė į priekį po Vladimiro Fiščevo įvarčio (05:46, dauguma).

Antrajame kėlinyje septintąjį įvartį sezone pelnė Laisvydas Kudrevičius (33:43), įvartį pridėjo legionierius Nickas Aubinas (37:17) ir šeimininkai įgijo apčiuopiamą persvarą.

Trečiojo kėlinio viduryje kovai Vilniaus klubą bandė prikelti Karolis Šlikas (49:42), tačiau dar vieno jauno elektrėniškio Dominyko Škadausko septintasis įvartis sezone (54:05) nubraukė intrigą.

Rungtynių pabaigoje dar du įvarčius pridėjo įsismaginęs vienintelis čempionato juodaodis Nickas Aubinas ir čempionato lyderiai šventė užtikrintą pergalę.

„Lokiai-Poseidonas“ – „Hockey Punks“ 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)

„Lokiai-Poseidonas“: N.Aubinas 3, V.Fiščevas, L.Kudrevičius, D.Škadauskas po 1 įvartį.

7. „Rokiškis“ 4 1 0 0 3 15:33 3

Kitos čempionato rungtynės įvyks trečiadienį, 20 val., Vilniuje, kur susitiks vietos „Ober – Haus“ ir „Juodupė“.