Ledo ritulio čempionate – dvi Kauno ir Elektrėnų komandų pergalės

Lietuvos ledo ritulio čempionate „Akropolio“ taurei laimėti šeštadienį sužaistos trejos rungtynės visose konferencijoje ir visose rungtynėse pergales iškovojo favoritais laikyti klubai.
„Lokiai-Poseidonas“ – „Juodupė“ mačo
„Lokiai-Poseidonas“ – „Juodupė“ mačo / hocley.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

„Rytų“ konferencijoje namų arenoje Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 10:5 (2:3, 4:0, 4:2) palaužė Juodupės „Juodupę“, kuri prieš šias rungtynes užregistravo Lietuvos rinktinės gynėją Artūrą Katulį.

Svečiai pirmajame kėlinyje rungtyniavo lyg ant sparnų ir primėtė varžovams savo žaidimą. Elvinas Malcius (03:21) išvedė svečius į priekį. Nors rezultatą Vladimiras Fiščevas greit grąžino į pradinę būseną (06:33), Sergejus Obožinas (10:23) ir toliau demonstravo „Juodupės“ užsidegimą – 1:2. „Lokiai-Poseidonas“ dar kartą išlygino rezultatą po Valdo Škadausko taiklaus metimo (13:59), o dar kartą „Juodupę“ į priekį išvedė A.Katulis (19:46).

Antrajame kėlinyje šeimininkai ne juokais supyko ir po Nicko Aubino (23:48),  dviejų Dominyko Škadausko (33:54, 38:11) ir V.Škadausko (37:06) įvarčių rezultatas jau 6:3 elektrėniškių naudai.

Trečiojo kėlinio pradžioje legionierius iš Latvijos Andrejus Savičevas (44:46) dar bandė uždegti svečius kovai, tačiau du D.Škadausko (49:31, 49:45) ir du N.Aubino (53:21, 56:43) įvarčiai svečių įkarštį greit atšaldė. Tašką rungtynėse padėjo Mindaugas Gricius (58:02), po kurio įvarčio rezultatas tapo 10:5.

„Lokiai-Poseidonas“ – „Juodupė“ 10:5 (2:3, 4:0, 4:2).

„Lokiai-Poseidonas“: D.Škadauskas 4, N.Aubinas 3, V.Škadauskas 2, V.Fiščevas 1.
„Juodupė“: E.Malcius, S.Obožinas, A.Katulis, A.Savičevs, M.Gricius po 1.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“  5  4  0  0   1    35:17  12
2. Vilniaus „Ober-Haus“           4  2  0  0   2    15:17   6
3. Rokiškio „Rokiškis“            2  1  0  0   1     8:6    3
4. Juodupės „Juodupė“             4  1  0  0   3    14:29   3
5. Vilniaus „Hockey Punks“        3  1  0  0   2     8:11   3

„Centro“ konferencijoje Kauno „Akropolyje“ Marijampolės „Sūduva“ metė įššūkį Kauno „Bizonams-2“, tačiau aikštę buvo priversta palikti nuleista galva – 4:7 (0:1, 1:2, 3:4).

Po įvartį per kėlinį nuo varžovų tolę „Bizonai-2“ pirmąjį pelnė pirmųjų 20-ies minučių pabaigoje, o pasižymėjo Marius Černiauskas (18:10).

Antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino Jevgenijus Čiugajus (23:36), o marijampolietis Tomas Lauksėdis rezultatą sušvelnino iki 1:2 (25:35). Kėlinio pabaigoje kaunietis Marius Černiauskas persvarą atstatė – 3:1 (37:34).

Paskutiniajame kėlinyje T.Lauksėdis ir J.Čiugajus surengė įvarčių lenktynes. Abu jų pelnė po 3. Tašką rungtynėse padėjo kaunietis Vytas Sakalauskas (55:47).

Sūduva“ – „Bizonai-2“ 4:7 (0:1, 1:2, 3:4)

„Sūduva“: T.Lauksėdis 4.
„Bizonai-2“: J.Čiugajus 4, M.Černiauskas 2, V.Sakalauskas 1.

NLRL čempionato Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kauno „Bizonai 2“          4   3  0  0   1   23:13    9
2. Kauno „Baltų ainiai“       4   3  0  0   1   32:13    9
3. Kauno „Sparnai-Staklės“  4   2  0  0   2   17:18    6
4. Marijampolės „Sūduva“      4   0  0  0   4    7:35    0

Pirmąją pergalę „Vakarų“ konferencijoje iškovojo Kauno „Bizonai-1“, kurie namų rungtynėse net 10:1 (3:1, 5:0, 2:0) sutriuškino Klaipėdos „Baltiją“.

Buvo galima tikėtis atkaklios dvikovos, mat „Baltija“ prieš tai vykusiose rungtynėse tik paskutinėmis minutėmis nusileido Šiaulių „Ledo linijai“, kuri „sausai“ 6:0 sudorojo kauniečius.

Šį rezultatą atsimindami aikštės šeimininkai padarė išvadas. Jau 10-ąją minutę rezultatas buvo 3:0 po Aurimo Gutausko (05:39), Mariaus Krištanaičio (07:42) ir Beno Šilinsko įvarčių (10:28). Tik po to „Baltija“ atsitokėjo, kai Jurijus Merkutovas sušvelnino rezultatą (14:09).

Tuo „Baltijos“ bėdos nesibaigė. Antrame kėlinyje „Baltijos“ gynybos redutus net penkis kartus daužė M.Krištanaitis (22:08), B.Šilinskas (25:05), A.Gutauskas (25:58, 30:08, 32:04).

Paskutiniajame kėlinuke B.Šilinskas (44:49) ir Gintaras Šabūnas (59:27) pasiekė dešimtąjį įvartį ir „Bizonai-1“ į turnyrinę lentelę įsirašė pirmuosius tris taškus šiame sezone.

„Bizonai-1“ – „Baltija“ 10:1 (3:1, 5:0, 2:0).

„Bizonai-1“: A.Gutauskas 4, M.Krištanaitis 3, B.Šilinskas 2, G.Šabūnas 1.
„Baltija“: J.Merkutovas 1.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šiaulių „Ledo linija“         3  3  0  0   0   15:3    9
2. Kaliningrado „Delovaja Rus“   2  2  0  0   0   16:4    6
3. Kauno „Bizonai-1“             4  1  0  0   3   14:23   3
4. Klaipėdos „Baltija“           3  1  0  0   2    8:10   3
5. Klaipėdos „Kirai“             2  0  0  0   2    3:9    0