Ledo ritulio čempionate – ketvirtoji „Rokiškio“ klubo sėkmė

Nacionalinėje ledo ritulio lygoje Vilniaus „Hockey Punks“ klubas namų aikštelėje trečiadienio vakarą 2:5 (0:3, 0:1, 2:1) nusileido „Rokiškiui“.
„Hockey Punks“ – „Rokiškis“
„Hockey Punks“ – „Rokiškis“ / hockey.lt

Jau pirmajame kėlinyje Kasparas Falkas (05:18), Simas Sakaitis (18:30) ir Tomas Jasinevičius (19:05) trimis smūgiais baudė šeimininkus.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Rokiškis“ išnaudojo kiekybinę persvarą ir Saulius Limontas pelnė ketvirtąjį įvartį (36:38).

Vis dėlto „Hockey Punks“ rado jėgų pakilti į lemiamą šturmą ir Manto Marcinkevičiaus (51:30) bei Roko Bacevičiaus įvarčiais rezultatą sušvelnino iki 2:4 (53:21).

Netrukus abi komandos paprašė pertraukėlių. Paskutinę rungtynių minutę prasižengė rokiškėnas Darius Janušonis ir vilniečiai vartininką pakeitė šeštu aikštės žaidėju, tačiau svečiai pelnė penktąjį įvartį į tuščius vartus – pasižymėjo S.Limontas (59:55) – ir „Rokiškis“ šventė ketvirtą pergalę sezone 2:5 (0:3, 0:1, 2:1).

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Hockey Punks“ 9  5  0  0   4    32:37  15

2. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“  7  5  0  0   2    42:25  15

3. „Rokiškis“ 6  4  0  0   2    34:19  12

4. Vilniaus „Ober-Haus“ 9  3  0  0   6    33:40   9

5. „Juodupė“ 8  2  0  0   6    30:51   6