Ledo ritulio čempionato rungtynėse tarp Kauno ir Šiaulių klubų – net 131 baudos minutė

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) Vakarų konferencijoje šeštadienį susitiko turnyrinės lentelės kaimynai – Kauno „Bizonai“ ir Šiaulių „Ledo linija“. 70 baudos minučių užsidirbę kauniečiai 7:4 (4:0, 2:1, 1:3) nugalėjo taip pat šiurkščiai žaidusius ir 61 baudos minute nubaustus šiauliečius.
Kauno „Bizonai“ – Šiaulių „Ledo linija“
Kauno „Bizonai“ – Šiaulių „Ledo linija“ / hockey.lt
Temos: 1 Ledo ritulys

Rungtynės prasidėjo šiurkščiu abiejų komandų žaidimu. Jau antrąją minutę „Ledo linijos“ komandai atstovaujantis Robertas Dembinskis už žaidimą aukštai pakelta lazda gavo 4 baudos minutes. Po mažiau nei minutės „Bizonų“ ekipos žaidėjas Sergejus Kiršys buvo nubaustas 25 minutėms.

Šeštąją minutę Alfredas Stančiauskas („Bizonai“), Vladimiras Parchomenka ir Elvijus Trankalis (abu „Ledo linija“) gavo po 2 baudos minutes.

Pirmieji įvarčiai krito į „Ledo linijos“ komandos vartus. Vartininką Ainį Zalansą nuginkluoti pavyko Šarūnui Citavičiui (5:58) ir Benui Šilinskui (6:30).

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio sėkmingą „Bizonų“ komandos žaidimą pratęsė Benas Jakšys (11:28), pelnęs trečiąjį rungtynių įvartį, o netrukus pasižymėti pavyko ir Mariui Krištanaičiui (16:42), rezultatas tapo 4:0.

Antrame kėlinyje Vladimiras Parchomenka (23:42) pelnė pirmąjį šiauliečių įvartį, tačiau netrukus „Bizonai“ vėl padidino pranašumą. M.Krištanaitis (26:17 ir 29:49) du kartus išnaudojo kiekybinę persvarą ir rezultatas tapo 6:1.

Trečią kėlinį sėkmingai pradėjo Šiaulių ekipa. Einaras Trankalis įmušė antrą, o po mažiau nei septynių minučių ir trečią svečių įvartį (43:58 ir 50:18) bei sumažino atsilikimą iki trijų – 3:6.

„Ledo linijos“ ekipa ir toliau nemažino apsukų. Vladimiras Parchomenka (51:50) įmušė savo antrą įvartį (4:6), tačiau po mažiau nei dviejų minučių Vygintas Sajus (53:30) „Bizonų“ komandai atstatė trijų įvarčių pranašumą (7:4).

Rungtynių pabaiga tapo tikru karu ant ledo. Marius Stančiauskas buvo nubaustas 2 minutėmis, Šarūnas Citavičius („Bizonai“) ir Elvijus Trankalis („Ledo linija“) – po 25, o rungtynės baigėsi kauniečių pergale 7:4.

„Bizonai – „Ledo linija“ 7:4 (4:0, 2:1, 1:3)

„Bizonai“: M.Krištanaitis 3, Š.Citavičius, B.Šilinskas, B.Jakšys ir V.Sajus po 1.

„Ledo linija“: V.Parchomenka ir E.Trankalis po 2.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“   6  5  0  0   1   43:14  15

2. Šiaulių „Ledo linija“         7  4  0  0   3   25:32  12

3. Kauno „Bizonai-1“             6  2  0  0   4   24:35   6

4. Klaipėdos „Baltija“           3  0  0  0   3    7:18   0