Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ledo ritulio federacija neatlaikė skolų naštos – atsistatydino visi vadovai

Petras Nausėda
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Petras Nausėda
Šaltinis: sportas.info
0
Skaitysiu vėliau
A A

Atsistatydino visa Lietuvos ledo ritulio federacijos (LLRF) valdovybė. Atsistatydinimo pareiškimus pasirašė visi devyni LLRF tarybos nariai, tarp jų ir prezidentas Petras Nausėda. Prieš porą savaičių iš pareigų pasitraukė federacijos generalinis sekretorius Tomas Budrauskas.

„Toks sprendimas anksčiau ar vėliau turėjo būti priimtas. Galbūt galėjome tai padaryti ir vėliau, bet paskubino departamento nutarimas. Tokioje situacijoje nebuvo prasmės laukti“, – teigė P.Nausėda.

Kūno kultūros ir sporto departamentas (KKSD) prieš porą savaičių informavo LLRF nutraukiantis jos pripažinimą.

„Kai atėjome prieš ketverius metus, gavome didelę skolų naštą. Tikėjomės jas grąžinti. Tačiau ne visi kreditoriai geranoriškai žiūrėjo į mūsų pasiūlymus, kurie galėjo išspręsti situaciją. Tai, o taip pat ir techninės bazės nebuvimas, neleido mums normaliai kvėpuoti,“ – aiškino P. Nausėda.

2012-ųjų gruodį Vilniaus apylinkės teismas LLRF iškėlė bankroto bylą. Tačiau 2013-ųjų vasarį ši nutartis buvo panaikinta.

„Nacionalinei ledo ritulio lygai (NLRL) Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) yra suteikusi teisę laikinai atstovauti Lietuvai. Aš tikiuosi, kad departamentas pasielgs panašiai ir laikinai teises pripažins NLRL. Manau, kad ledo ritulio bendruomenė turėtų pradėti galvoti, nuo ko pradėti bendrą veiklą“, – kalbėjo P. Nausėda.

Pati federacija ledo ritulio organizavimo veiklos jau kurį laiką nevykdė. Lietuvos čempionatas ir šalies rinktinės reikalai yra patikėti NLRL.

„O po KKSD sprendimo federacijai neliko net sporto šakos atstovavimo funkcijos LTOK generalinėje asamblėjoje ir kitur“, – sakė P. Nausėda.

Birželio 17 dienai sušauktas LLRF visuotinis narių susirinkimas spręs tolesnį LLRF likimą. P.Nausėda nesiėmė prognozuoti, ar bus bandoma atgaivinti LLRF, ar ledo ritulininkai bandys kurti naują organizaciją, ar visam laikui visus reikalus patikės NLRL.

„Aš negaliu kalbėti klubų, mokyklų, visos ledo ritulio bendruomenės vardu. Dabar kalbame ne apie turinį, o apie formą. Turinys yra – ledo ritulys daro pažangą visomis prasmėmis: vaikų, jaunimo, masiškumo, profesionalaus sporto rodikliais. Rinktinės, kaip dalyvavo pasaulio čempionatuose, taip dalyvauja. Čempionatą NLRL rengia. Pats žaidimas dėl LLRF bėdų nekenčia“, – optimistiškai kalbėjo buvęs beveik žlugusios federacijos vadovas.
sportas.info
Komentarai
Temos Ledo ritulys
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką