Lietuvos nacionalinė vyrų ledo ritulio rinktinė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Lietuvos nacionalinė vyrų ledo ritulio rinktinė
Šaltinis: BNS
0

Antrąją nesėkmę 2011 metų planetos ledo ritulio čempionato pirmojo diviziono B grupės turnyre Ukrainos sostinėje patyrė penktoje vietoje esanti Lietuvos rinktinė.

Pirmadienį paskutinėse antrojo turo rungtynėse Lietuvos ledo ritulininkai 1:5 (0:2, 1:2, 0:2) pralaimėjo pirmąją pergalę iškovojusiai turnyro šeimininkei Ukrainos komandai.

Garbės įvartį į varžovų vartus įmušė Mindaugas Kieras (22:11).

Po įvartį nugalėtojams pelnė Dmitrijus Nimenka (02:33), Aleksandras Pobiedonoscevas (14:28), Aleksandras Materuchinas (37:33), Sergejus Černenka (44:43) ir Olegas Šafarenka (46:18).
Antradienį turnyre poilsio dieną, o trečiojo turo rungtynes Lietuvos rinktinė trečiadienį žais su antrą vietą užimančia Kazachstano (6 tšk.) komanda, kuri 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) įveikė Didžiosios Britanijos ekipą.

Taip pat 6 taškus turi ir šešių komandų turnyro lyderė Lenkijos rinktinė, pirmadienį 8:3 (1:0, 2:1, 5:3) nugalėjusi Estijos Ledo ritulininkus.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, mačai, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija             2 2 0 0 0 13:4  6
2. Kazachstanas        2 2 0 0 0  7:2  6
3. Ukraina             2 1 0 0 1  8:6  3
4. Didžioji Britanija  2 1 0 0 1  6:5  3
5. Lietuva             2 0 0 0 2  2:10 0
6. Estija              2 0 0 0 2  4:13 0