Lietuvos ledo ritulio čempionatą laimėjo elektrėniškiai

Lietuvos ledo ritulio čempionato finale po dramatiškos kovos rezultatu 5:3 (0:0, 2:1, 3:2) pergalę prieš Kėdainių LRK klubą iškovojo ir Lietuvos ledo ritulio čempionais tapo Elektrėnų „Sporto centro-Poseidono“ komanda.
Elektrėnų SCP – Kėdainių LRK dvikova
Elektrėnų SCP – Kėdainių LRK dvikova / hockey.lt nuotr.
Temos: 1 Ledo ritulys

Dvikova tapo viso čempionato puošmena. Abi komandos demonstravo greitą, technišką ir korektišką ledo ritulį. Pirmajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo, nors nedidelę persvarą turėjo LRK ekipa.

Antrajame kėlinyje ėmė ryškėti Elektrėnų komandos pranašumas – gražiai ir protingai žaidusi ekipa išnaudojo galimybes mušti į varčius ir išsiveržė į priekį.

Paskutiniajame ketvirtyje SCP komanda pirmavo jau 4:1, tačiau varžovai nesiruošė sudėti ginklų ir sušvelnino skirtumą iki minimumo. Dvikovos pabaiga buvo kaip reta atkakli – net ir praleidę penktą įvartį žaisdami daugumoje kėdainiečiai turėjo galimybių vytis varžovus.

Elektrėnų klubas atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo Nacionalinės ledo ritulio lygos rengiamo pirmojo Lietuvos ledo ritulio čempionato aukso medalius ir 4000 litų čekį. Bei, žinoma, „Akropolio“ taurę.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Deividas Kazlauskas, po vieną – Edgaras Mitkus, Andrius Poškus ir Andrejus Simankovas.

LRK ekipoje įvarčiais pasižymėjo Vytautas Gedvilas, Marius Krikštanaitis ir Daumantas Karalevičius.

Trečią vietą NLRL užėmė Vilniaus „Vanvitos“ ledo ritulininkai, mažajame finale 6:4 (3:3, 1:0, 2:1) nugalėję Klaipėdos „Sadvitos“ komandą.

Net penkis įvarčius nugalėtojams pelnė Saulius Limontas, vieną – Tomas Jasinevičius. Uostamiesčio ekipoje dusyk pasižymėjo Jurijus Merkutovas, po kartą – Andrejus Novikas ir Aidas Krasauskas.

Čempionatą pradėjo 27 komandos trijuose divizionuose pasidalinusios į skirtingo pajėgumo „A“ ir „B“ grupes. „B“ grupės trijų divizionų finaliniai ketvertai įvyks balandžio 16-17 dienomis Kauno „Akropolyje“.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius