Lietuvos ledo ritulio čempionate – sunki Šiaulių „Ledo linijos“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos Vakarų diviziono „A“ grupėje Klaipėdos „Kirai“ namų aikštėje paskutinėmis rungtynių minutėmis praleido 2 įvarčius ir rezultatu 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) nusileido Šiaulių „Ledo linijai“.
„Kirų“ ir „Ledo linijos“ rungtynėse nebuvo išvengta ir muštynių.
„Kirų“ ir „Ledo linijos“ rungtynėse nebuvo išvengta ir muštynių. / hockey.lt nuotr.

Sunki abiems komandoms dvikova įnirtingai vyko iki pat rungtynių pabaigos. Trečiojo kėlinio pabaigoje esant lygiam rezultatui „Ledo linijos“ puolėjas Martynas Šlepetis pelnė įvartį ir priartino savo komandą prie pergalės.

„Kirai“ pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, bandė lyginti rezultatą, tačiau per visas rungtynes net 30 baudos minučių surinkę klaipėdiečiai sugebėjo pažeisti taisykles, o vėliau praleisti dar vieną įvartį.

Reguliarųjį sezoną baigusi „Ledo linija“ ketvirtadienį, kovo 24 dieną, 18.45 val. Šiauliuose žais atkrintamąsias rungtynes su Vilniaus „Vanvita“ dėl teisės žaisti finalo ketverte.

„Kirai“: Vilius Kaušys 1 įvartis.

„Ledo linija“: Martynas Šlepetis 2, Arūnas Žiogas 1 įvartis.

Vakarų diviziono „A“ grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Sadvita“          13 13 0 0 0  102:22  39
2. Šiaulių „Ledo linija“        13 11 0 0 2   88:17  33
3. Klaipėdos „Skatas-95“        13  7 1 0 5   65:61  23
4. Klaipėdos „Kirai“            12  4 2 0 6   51:45  16
5. Plungės LRK                  12  4 0 1 7   48:67  13

„Grifai“ artėja prie „B“ grupės finalo ketverto

Vakarų diviziono „B“ grupėje netikėtai prastai sezoną pradėję Kretingos „Grifai“ tęsia atgimimą. Kretingos ekipa be didesnio vargo rezultatu 6:2 (4:0, 2:0, 0:2) nugalėjo Mažeikių „Lederą“ ir išstūmė pastarąją iš antrosios grupės vietos.

„Grifai“ jau pirmajame kėlinyje siautė prie varžovų vartų ir pelnė 4 įvarčius be atsako.

Antrajame kėlinyje pelnę dar 2 įvarčius paskutinėje rungtynių dalyje kretingiškiai atsipalaidavo ir leido varžovams priartėti.

„Grifai“ pakilo į antrąją vietą ir turi puikius šansus laimėti grupės varžybas bei patekti į finalinio „B“ grupių ketverto varžybas. Kretingos komanda privalo atsirevanšuoti Panevėžio LRK „Olimpui“ už pralaimėjimą 3:5 pirmajame rate didesniu nei 2 įvarčių skirtumu.

„Grifai“: Vilius Krakauskas 5, Raimundas Puškorius 1 įvartis.

„Ledera“: Andrejus Konovalovas, Jurijus Kalininas po 1 įvartį.

Vakarų diviziono „B“ grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Panevėžio LRK „Olimpas“      11 6 0 0  5   45:43   18
2. Kretingos „Grifai“           11 5 0 0  6   57:34   15
3. Mažeikių „Ledera“            12 4 0 2  6   45:60   14
4. Gargždų „Ledžinga“            9 2 0 0  7   18:55    6
5. Klaipėdos „Toras“            12 0 0 0 12    6:116   0