Lietuvos ledo ritulio čempionate „Juodupė“ sutramdė „Tigrus“

Lietuvos ledo ritulio čempionate antradienio vakarą Elektrėnuose Juodupės „Juodupė“ jau pirmajame kėlinyje ant menčių paguldė varžovus iš Kauno ir 7:1 (5:0, 2:0, 0:1) sudorojo „Tigrų“ klubą.
"Juodupė Tigrai 2016
Temos: 1 Ledo ritulys

Juodupėnai pirmajame kėlinyje pelnė 5 įvarčius be atsako ir didesnių klausimų dvikovoje nebeliko.

Pasižymėjo Ernestinas Trukšnys, Aleksejus Nikulinas, Mauras Baltrukonis, Konstantinas Isajevas.

Antrajame kėlinyje dar po įvartį pridėjo Lietuvos rinktinės žaidėjai M.Baltrukonis ir Artūras Katulis ir šeimininkai stabtelėjo.

Paguodos įvartį dvigubos daugumos metu pelnė kaunietis Dovydas Streckis.

„Juodupė“ į varžovų vartus metė 45 kartus, „Tigrai“ – 27.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks ketvirtadienį, kai Vilniuje susitiks vietos „Hockey Punks“ ir Rokiškio „Rokiškis“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 6 6 0 0 0 46:13 18

2. Juodupės „Juodupė“ 6 4 1 0 1 33:10 14

3. Vilniaus „Hockey Punks“ 8 4 1 0 3 37:27 14

4. Rokiškio „Rokiškis“ 6 2 0 1 3 16:21 7

5. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 7 1 0 1 5 15:43 4

6. Kauno „Tigrai“ 7 1 0 0 6 13:46 3